HISTORIE
  KAPELY


  SOUČASNÉ
  SLOŽENÍ


  KDE JSME
  HRÁLI


  KDE BUDEME
  HRÁT


  FOTO-
  GALERIE


  NAHRÁVKY
  TEXTY


  KONTAKTY
  PODMÍNKY


  KNIHA
  NÁVŠTĚV

IBATAK

Kontakt na násČlenové skupiny IBATAK se rozhodli, že již nebudou veřejně vystupovat.

Kapelník - Petr Rozsíval

e-mail: rosikmail@seznam.cz

tel: 775 152 121


nebo

Pavel Wehrenberg

e-mail: Werimen@seznam.cz


tel: 731 838 219

Podmínky pro vystupování

Produkce pro max. 20 osob - Menší firemní večírky, oslavy narozenin, menší svatby apod.

Na takových akcích hrajeme většinou bez ozvučovací techniky. Pro živé hraní potřebujeme prostor přibližně 6x2 metry (je nás 8, tak abychom se tam poskládali). Pro přípravu před začátkem hraní nám stačí přibližně půl hodiny pro nachystání se a naladění nástrojů.

Produkce pro více než 20 osob nebo venkovní akce - Countrybály apod.

Zde je již nezbytné použít ozvučovací techniku, kterou máme k dispozici, takže vy si s ní nemusíte dělat starosti. S touto aparaturou jsme schopni nazvučit haly do velikosti běžné tělocvičny nebo volná venkovní prostranství. Pro hraní s aparaturou však potřebujeme více místa. Je nutné zabezpečit prostor min. 6x3 metry, stůl pro mixážní pult a elektrickou přípojku 230V/16A. Na venkovní akce je pak nutné zabezpečit dostatečnou ochranu proti nepřízni počasí jak pro prostor skupiny, tak pro stůl s mixážním pultem. Pro prostor skupiny máme k dispozici vlastní party stan 6x3 metry, který můžeme na akci využít. Dále je nutné zajistit možnost přístupu do sálu nebo prostoru akce minimálně 90 minut před začátkem, abychom vše připravili a naladili.

Ceny:

Do 2 hodin produkce - 1000,- Kč
Za každou další započatou hodinu - 250,- Kč
Max. 6 hodin produkce - víc už se nedá. Bolely by nás prstíky a hlasivky.

K této ceně je nutné připočíst náklady na dopravu kapely (obvykle 2 auta). Cena za km přibližně 3,- Kč za jedno auto. Přesnou cenu Vám spočítáme předem.
Není pro nás problém vystavit Vám daňový doklad.
Ceny:

Do 2 hodin produkce - 1500,- Kč
Za každou další započatou hodinu - 350,- Kč
Max. 6 hodin produkce - víc už se nedá. Bolely by nás prstíky a hlasivky.

K této ceně je nutné připočíst náklady na dopravu kapely (obvykle 3 auta - jedno veze aparaturu). Cena za km přibližně 3,- Kč za jedno auto. Přesnou cenu Vám spočítáme předem.
V případě neposkytnutí krytého prostoru pro kapelu můžeme poskytnout vlastní party stan za příplatek 500,- Kč.
Není pro nás problém vystavit Vám daňový doklad.


V každém případě je Vaší povinností jako pořadatele akce zaplatit poplatek na Ochranný svaz autorský (OSA). Kratší produkce do 2 hodin jsme sice schopni odehrát pouze z našeho autorského repertoáru, kde se autorský poplatek platit nemusí, ale to jen v případě, že chcete hodně šetřit. Doporučujeme spíše zvolit kombinovaný repertoár - tedy naše vlastní písničky i převzaté pecky známých autorů. Seznam písní, který je nutný jako příloha pro formulář OSA, Vám pošleme e-mailem na vyžádání.

Objednávku je potřeba provést minimálně 14 dní před akcí, doporučujeme však raději měsíc a více (zvláště v letních měsících). Zda je Váš termín volný můžete zjistit v sekci "Kde budeme hrát".

POZOR!!! Na festivalech hrajeme samozřejmě zdarma.